A2P75S12M3
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
A2P75S12M3
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 4.7nF@25V 454.5W 75A FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS