STC12C5A60S2-35I-LQFP48
MFR.Part #
STC12C5A60S2-35I-LQFP48
JLCPCB Part #
C8695
Package
LQFP-48(7x7)
Description
10bit 35MHz 44 4V~5.5V 51 Family 60KB FLASH LQFP-48(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS