STC11L04E-35I-SOP16
MFR.Part #
STC11L04E-35I-SOP16
JLCPCB Part #
C29518
Package
SOIC-16
Description
12 2.4V~3.6V 35MHz 4KB 51 Family FLASH SOIC-16 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS