IRC15W207S-35I-SOP16
Extended
Manufacturer
STC Micro
MFR.Part #
IRC15W207S-35I-SOP16
JLCPCB Part #
C124173
Package
SOP-16
Description
14 2.5V~5.5V 35MHz 51 Family 7.5KB FLASH SOP-16 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS