STC12C5616AD-35I-LQFP32
MFR.Part #
STC12C5616AD-35I-LQFP32
JLCPCB Part #
C8700
Package
LQFP-32(7x7)
Description
10bit 16KB 27 3.5V~5.5V 35MHz 51 Family FLASH LQFP-32(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS