STC12C5616AD-35I-SOP20
MFR.Part #
STC12C5616AD-35I-SOP20
JLCPCB Part #
C21462
Package
SOIC-20-300mil
Description
10bit 15 16KB 3.5V~5.5V 35MHz 51 Family FLASH SOIC-20-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS