SPT25N120F1A1
Extended
Manufacturer
SPTECH
MFR.Part #
SPT25N120F1A1
JLCPCB Part #
C480178
Package
TO-247-3
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 125nC@15V 180ns 2.5V@25A,15V 2mJ 320uJ 35ns 420ns 5.1V@250uA 50A FS (Field Stop) TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS