VS-60APU02-N3-SPT
Extended
Manufacturer
SPTECH
MFR.Part #
VS-60APU02-N3-SPT
JLCPCB Part #
C50313821
Package
TO-3PB
Description
1 Pair Common Cathode 1.2V@30A 200V 30uA 35ns 360A 60A TO-3PB Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS