DPG30I300PA-SPT
Extended
Manufacturer
SPTECH
MFR.Part #
DPG30I300PA-SPT
JLCPCB Part #
C50313817
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 1.15V@15A 20uA 300V 30A 35ns TO-220F Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS