SRYH.0650C.YF330MT00
MFR.Part #
SRYH.0650C.YF330MT00
JLCPCB Part #
C5123002
Package
SMD,7x6.6mm
Description
176.4mΩ 2.3A 33uH 3A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS