SDRH74LF470M
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SDRH74LF470M
JLCPCB Part #
C2827343
Package
SMD,7x7mm
Description
260mΩ 47uH 880mA ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS