SCD.5845.CYF1R0NT00
MFR.Part #
SCD.5845.CYF1R0NT00
JLCPCB Part #
C5374369
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
18mΩ 1uH 5.4A Unshielded Inductor ±30% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS