SRH.7032.LF102MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SRH.7032.LF102MT00
JLCPCB Part #
C5122945
Package
SMD,7x7mm
Description
130mA 1mH 5.73Ω Unshielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS