SDRH.2D18.LF220NT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SDRH.2D18.LF220NT00
JLCPCB Part #
C3007734
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 300mA 320mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS