SNR.5030.TYD5R6MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.5030.TYD5R6MT00
JLCPCB Part #
C5374129
Package
SMD,5x5mm
Description
2.3A 3A 5.6uH 70mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS