SRYH.1770.YF220MT00
MFR.Part #
SRYH.1770.YF220MT00
JLCPCB Part #
C5122901
Package
SMD,17.8x17mm
Description
10A 16A 22uH 25mΩ ±20% SMD,17.8x17mm Power Inductors ROHS