SDRH.1205CT.NLF2R2MT00
MFR.Part #
SDRH.1205CT.NLF2R2MT00
JLCPCB Part #
C5123042
Package
SMD,12x12mm
Description
10A 12mΩ 2.2uH ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS