SDRH.105R.LF681MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SDRH.105R.LF681MT00
JLCPCB Part #
C5122939
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.599Ω 510mA 520mA 680uH ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS