SDRH.105R.LF680NT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SDRH.105R.LF680NT00
JLCPCB Part #
C5122942
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.65A 1.6A 201mΩ 68uH ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS