SNR.252012.SYB220MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.252012.SYB220MT00
JLCPCB Part #
C5122809
Package
1008
Description
1.02Ω 22uH 450mA 500mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS