SDRH.0704CT.NLF100MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SDRH.0704CT.NLF100MT00
JLCPCB Part #
C5123034
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
10uH 2A 65mΩ ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS