SDRH.1205.LF100MT00
MFR.Part #
SDRH.1205.LF100MT00
JLCPCB Part #
C2942315
Package
SMD,12x12mm
Description
10uH 28mΩ 6A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS