SCD.1054.CYF220KT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SCD.1054.CYF220KT00
JLCPCB Part #
C5374495
Package
SMD,10x9mm
Description
2.8A 22uH 66mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS