SDRH.1205CT.NLF151MT00
MFR.Part #
SDRH.1205CT.NLF151MT00
JLCPCB Part #
C5123053
Package
SMD,12x12mm
Description
1.6A 150uH 280mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS