SM8S26CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SM8S26CA
JLCPCB Part #
C314437
Package
DO-218AB
Description
150uA 157A 26V 28.9V 42.1V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS