5.0SMDJ22CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
5.0SMDJ22CA
JLCPCB Part #
C406696
Package
SMC(DO-214AB)
Description
140.8A 22V 24.4V 35.5V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS