SMAJ110A
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMAJ110A
JLCPCB Part #
C283872
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 2.26A 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS