SLF10145T-101M1R0-PF
MFR.Part #
SLF10145T-101M1R0-PF
JLCPCB Part #
C91528
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.1A 100uH 1A 240mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS