CK45-R3AD101KAGRA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CK45-R3AD101KAGRA
JLCPCB Part #
C7107547
Package
Plugin
Description
100pF 1kV 5mm 6mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS