B72530E1170K062
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B72530E1170K062
JLCPCB Part #
C210957
Package
1210
Description
1.7J 17V 22V 27V 2nF@1kHz 400A 1210 Varistors ROHS