SK6013SD4-33
MFR.Part #
SK6013SD4-33
JLCPCB Part #
C47325475
Package
DFN-4-EP(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 250mV@(300mA) 3.3V 300mA 40uA 45uVrms 6V 75dB Fixed Over Current Protection、Enable、Thermal Shutdown Positive DFN-4-EP(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS