SED30P30M
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SED30P30M
JLCPCB Part #
C394019
Package
DFN-8-EP(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5V 100nC@10V 11mΩ@10V 2.1W 30A 30V 5.27nF 745pF 945pF P-Channel DFN-8-EP(3x3) MOSFETs ROHS