SE20NS65F
Extended
Manufacturer
SINO-IC
MFR.Part #
SE20NS65F
JLCPCB Part #
C19631227
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.44nF 10pF 160mΩ@10V 208W 20A 300pF 4.5V@250uA 650V 70nC@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS