SDM010N03D
Extended
Manufacturer
SINEDEVICE
MFR.Part #
SDM010N03D
JLCPCB Part #
C29780672
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1.001nF 1.6V 107pF 21nC@10V 30V 40A 69W 7.8mΩ@10V,20A TO-252 MOSFETs ROHS