SDM3008AQ
Extended
Manufacturer
SINEDEVICE
MFR.Part #
SDM3008AQ
JLCPCB Part #
C29780673
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1.173nF@15V 1.8V 1.8W 129pF@15V 15A 21nC@10V 30V 6.7mΩ@10V,15A SOP-8 MOSFETs ROHS