ZVR14D271KL837A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
ZVR14D271KL837A0
JLCPCB Part #
C968803
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
175V 2.5kA 225V 270V 455V 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS