DCG222M39Y5UU6WK7A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCG222M39Y5UU6WK7A0
JLCPCB Part #
C2896117
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 4kV 7.5mm Y5U ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS