DCG101K30Y5PV6JK0A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCG101K30Y5PV6JK0A0
JLCPCB Part #
C2896112
Package
Plugin,P=10mm
Description
100pF 10mm 6kV Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS