ZVR07D431KP635A0J
MFR.Part #
ZVR07D431KP635A0J
JLCPCB Part #
C2919241
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.25kA 275V 350V 430V 5mm 710V 插件,P=5mm Varistors ROHS