ZVR07D511KL645A0
MFR.Part #
ZVR07D511KL645A0
JLCPCB Part #
C2919256
Package
Plugin,P=5mm
Description
320V 430V 510V 5mm 800A 845V 插件,P=5mm Varistors ROHS