DCH221K26YR P6FJ5C8
MFR.Part #
DCH221K26YR P6FJ5C8
JLCPCB Part #
C2896365
Package
Plugin,P=5mm
Description
220pF 2kV 5mm 6.8mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS