ZVR07D390KL6F5A0
MFR.Part #
ZVR07D390KL6F5A0
JLCPCB Part #
C968795
Package
Plugin,P=5mm
Description
125A 25V 31V 39V 77V 插件,P=5mm Varistors ROHS