DCF680K24Y5PG5LLACV
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCF680K24Y5PG5LLACV
JLCPCB Part #
C7545193
Package
Plugin,P=10mm
Description
250V 68pF Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS