DCC101J26COHF6FJ5A0
MFR.Part #
DCC101J26COHF6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896122
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 50V 5mm 6.8mm ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS