DCH152K34Y5PN6FP5A0
MFR.Part #
DCH152K34Y5PN6FP5A0
JLCPCB Part #
C2896316
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.5nF 1kV 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS