DCF472M39Y5UQEVL7A6
MFR.Part #
DCF472M39Y5UQEVL7A6
JLCPCB Part #
C3008295
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 4.7nF Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS