DCF471K26Y5PG74L0A2
MFR.Part #
DCF471K26Y5PG74L0A2
JLCPCB Part #
C7545185
Package
Plugin,P=10mm
Description
250V 470pF Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS