DCH102K34Y5PP6JK0A0
MFR.Part #
DCH102K34Y5PP6JK0A0
JLCPCB Part #
C2896217
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 1nF 2kV Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS