DCC101J20SL F6FJ5A0
Extended
Manufacturer
SHM
MFR.Part #
DCC101J20SL F6FJ5A0
JLCPCB Part #
C2896121
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 50V 5mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS