DCF101K26Y5PG9VP0CW
MFR.Part #
DCF101K26Y5PG9VP0CW
JLCPCB Part #
C3008222
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 250V Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS